Číška s erbem
sklo čiré, čtyřlaločná zákadna, protáhlá kupa, na plášti čtyři broušené medailony, hlavní medailon s erbem, v dalších medailonech dáma, kavalír a dáma na houpačce, bohatě doplněno brusem, Vídeň, Lobmeyr, značeno, konec 19. století, výška 12 cm (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Číška s erbem
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |